Dietní sestra - nutriční asistent (Nemocnice Náchod)

Popis pracovní pozice:

- organizace a řízení přípravy stravy pro pacienty

-  odpovědnost za dietní stravu  pro pacienty nemocnice

Požadavky:

- odborné vzdělání v oboru nutriční výživy

- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

- schopnost týmové práce

- organizační a řídící schopnosti

- příjemné vystupování

Nabízíme:

- zázemí silné, rozvíjející se společnosti

- práce na HPP

- pracovní doba ranní směna 6:00 – 14:30 hod, 1x za 14 dní víkendová služba

- místo výkonu práce Náchod

- nástup ihned

Kontakt: Dana Pospíšilová tel.: 603 804 448, email: dana.pospisilova@multicatering.cz

Co je nového?

Otevření personální restaurace v Plzni

Od 1.srpna patří mezi naše klienty společnost JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

» více informací

» archiv novinek

BORCAD cz s.r.o.

Léto jsme zahájili novým provozem ve Fryčovicích.

Tři nové restaurace v Brně

JB restaurant, AŽD Brno, Královopolská a.s.