Kuchař/ka (AMO Ostrava)

Pro náš velkokapacitní stravovací provoz u klienta, a to největší hutní společnosti v ČR hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici kuchař/ka.

Pracovní náplň:

práce samostatného kuchaře

Příprava a výdej pokrmů v závodní jídelně
Příprava cateringu
dodržování daných technologických postupů

Požadujeme:

praxi v oboru (vhodné i pro šikovné absolventy)
vyučení v oboru výhodou
příjemné vystupování vůči hostům a klientům
samostatnost, spolehlivost a ochotu

Nabízíme:

pracovní dobu: po-pá, ranní směna
zaměstnanecké benefity
dlouhodobý pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
příjemné pracovní prostředí
nástup ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás prosím telefonicky na tel. 724 437 124 nebo písemně na adrese: michaela.kasparova@gthcatering.cz

Co je nového?

Otevření personální restaurace v Plzni

Od 1.srpna patří mezi naše klienty společnost JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

» více informací

» archiv novinek

BORCAD cz s.r.o.

Léto jsme zahájili novým provozem ve Fryčovicích.

Tři nové restaurace v Brně

JB restaurant, AŽD Brno, Královopolská a.s.