Kuchař/ka (Broumov)

Hledáme vhodného uchazeče pro provoz v nemocnici Broumov na pozici kuchař/ka.

Pracovní náplň:

·         Výroba a výdej teplých jídel pro pacienty a zaměstnance nemocnice

·         provádí řádné převzetí dodaných surovin

·         dodržuje dané technologické postupy

·         odpovídá za kvalitu vyrobených pokrmů

Požadujeme:

·         praxi v oboru a zkušenosti na obdobné pozici

·         vyučení v oboru výhodou

·         příjemné vystupování,

·         samostatnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

·         zázemí silné, stabilní rozvíjející se společnosti

·         pracovní dobu: pouze ranní směny po-pá

·         zaměstnanecké benefity

·         práce na HPP

·         příjemné pracovní prostředí

·         nástup ihned

Pro více informací volejte na tel: 724 437 144

Co je nového?

Otevření personální restaurace v Plzni

Od 1.srpna patří mezi naše klienty společnost JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

» více informací

» archiv novinek

BORCAD cz s.r.o.

Léto jsme zahájili novým provozem ve Fryčovicích.

Tři nové restaurace v Brně

JB restaurant, AŽD Brno, Královopolská a.s.