Oblastní manažer pro Jihomoravský kraj

Popis pracovní pozice:

  • naplňuje strategii společnosti ve svěřených provozech daného regionu
  • zodpovídá za realizaci poskytovaných služeb a za plnění obchodních smluv
  • řeší personální záležitosti provozů ve svěřené oblasti
  • řeší podněty nebo stížnosti klientů v rámci rozsahu poskytované služby definovaného v obchodní smlouvě
  • zodpovídá za kvalitu poskytovaných služeb a výkonnost svěřeného regionu – výnosnost, nákladovost

Požadavky:

  • VŠ vzdělání výhodou
  • praxe v oboru min. 5 let,
  • ochota zastoupit jiné pozice v rámci svěřených provozů v případě nutnosti
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • samostatnost
  • znalost práce s MS office
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, renomované, ryze české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • služební vozidlo, notebook, telefon
  • zaměstnanecké benefity
  • Pracovní poměr na HPP
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás prosím na adrese: kariera@gthcatering.cz.

Co je nového?

Otevření personální restaurace v Plzni

Od 1.srpna patří mezi naše klienty společnost JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

» více informací

» archiv novinek

BORCAD cz s.r.o.

Léto jsme zahájili novým provozem ve Fryčovicích.

Tři nové restaurace v Brně

JB restaurant, AŽD Brno, Královopolská a.s.