Přehled nabídky a rozsahu služeb

Společnosti ve skupině GTH multicatering poskytují své služby společného stravování v širokém spektru zákaznických segmentů. Působíme v prostředí průmyslových společností, ve firmách různého druhu, ale také v administrativních centrech, v objektech Armády České republiky, ve zdravotnických zařízeních a ve školství.

Součástí nabídky našich služeb je také poskytování VIP cateringu, zajištění společenských a firemních rautů, meeting room servisů, provozování bufetů, bister, kantýn či zprostředkování provozu nápojových automatů. V případě potřeby jsme schopni nabídnout i zajištění pitného režimu a další doplňkové služby z oblasti stravování, dodávek jídel a nápojů.

Pro naše obchodní partnery máme vždy připraveny komplexní služby. Díky vstřícné komunikaci a neustálé snaze pochopit očekávání klienta, které se může vyvíjet se změnou jeho potřeb, dosahujeme vysokou míru spokojenosti zákazníka, což je našim primárním cílem.

Naše nabídky a služby inovujeme v souladu s nejnovějšími trendy a s vývojem požadavků našich obchodních partnerů na vysoký standard poskytovaných služeb. Změnu a neustálé zvyšování kvality tedy považujeme za nedílnou součást firemních procesů všech společností skupiny GTH multicatering.

Zajímá nás spokojenost našich strávníků
Kromě základních částí naší činnosti provádíme odborný monitoring formou anket, průzkumů spokojenosti v jednotlivých provozech, řízení pomocí stravovacích komisí a tak podobně. Vše směřuje  k lepšímu pochopení očekávání klienta a k operativnímu zpracování požadavků, námětů a připomínek.

Pestrá nabídka stravovacích služeb
Základní část stravovací nabídky představuje teplá strava připravovaná na místě nebo dovážená do blízké provozovny z centrální kuchyně. Umíme ovšem nabídnout i řešení kombinované také se stravou chlazenou, jednoporcovou chlazenou či stravou jednoporcovou mraženou.

Nabízená řešení v sobě standardně zahrnují produkty jako je salat bar, využívaný pro snídaňovou, obědovou či svačinovou nabídku s pravidelnou obměnou sortimentu; teplý pult; pasta bar či minutky připravované nebo kompletované před zákazníkem, a to dle dispozičních a technických možností jednotlivých provozů.

V atraktivním doplňkovém prodeji je běžná vlastní výroba čerstvých baget, sendvičů, dezertů a rozpékaného pečiva na místě, vedle standardní nabídky teplých a studených nápojů, mléčných výrobků, cukrovinek, BIO koutku a jiného zboží dle přání a požadavků klienta.

Vybíráme kvalitní suroviny
Všechny používané suroviny pro výrobu pokrmů a nakupované zboží pochází od prověřených dodavatelů, kteří transparentně garantují původ produktů. Naše dodavatele a jakost jejich surovin důsledně kontrolujeme v rámci standardních kontrolních procedur. Dáváme přednost certifikovaným dodavatelům s certifikáty jakosti ISO a Systému preventivních opatření sloužící k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin a pokrmů  - HACCP. Masa používaná pro výrobu pokrmů pocházejí výlučně z českých chovů.

Elektronické evidenční systémy pro Vaše pohodlí
Našim zákazníkům také nabízíme snadnou a transparentní evidenci spotřeby a služeb. Komfortní řešení může využívat různých elektronických evidenčních systémů. K dispozici jsou možnosti využití kreditních nebo debetních karet, objednávkových či bezobjednávkových systémů s využitím dat a databází ze vstupních systémů, využití vlastních docházkových systémů klientů s podporou elektronických identifikačních karet atd. Pro odbourání zbytečné administrativy je běžným standardem upravení výstupních dat do formátu vhodného pro další zpracování v informačním systému klienta.


» zpět

Co je nového?

 

Noví klienti

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klientů Honeywell v Olomouci a Pragoprojekt v Praze.

 

 

» více informací

» archiv novinek