Průmysl a administrativa

Pro klienty v segmentu průmyslu a administrativy nabízíme komplexní řešení stravovacích služeb šitých na míru dle potřeb jednotlivých klientů a zákazníků vycházejících z provozních potřeb, zvyklostí a tradic v rozsahu snídaní, svačin, obědů, večeří či nočních večeří se zabezpečením provozu doplňkového prodeje integrovaného do zaměstnaneckých restaurací nebo odděleně v samostatných bufetech a kantýnách.

Běžně je součástí nabízených služeb také pitný režim pro zaměstnance klienta, meeting room servis či VIP catering . V případě potřeby a zájmu je možné také zabezpečit služby v provozech typu Cafeterií a Break zone.

Nabízená řešení respektují firemní desatero, technické parametry zázemí a standardy HACCP, tj. výrobou a servírováním jídel na místě v případě existujícího zázemí kuchyně, výdejem jídel dovezených z jiné centrální kuchyně s možností obohacení nabídky dovařováním na místě, umožňuje-li to technické zázemí.

Klíčovým prvkem komplexního zabezpečení služeb je teplá strava, která je dle potřeb doplněna stravou chlazenou, chlazenou jednoporcovou či mraženou.

Sortiment nabídky
obvykle zahrnuje koncepty obslužné i samoobslužné, jako jsou: standardní jídla, salát bar s celodenní nabídkou měnící se dle konzumačních zvyklostí, samoobslužný teplý pult a pasta bar, nadstandardní jídla netradičně, nápoje, dezerty vlastní výroby, čerstvé bagety připravované před zákazníkem, produkty vlastní výroby, čerstvé rozpékané pečivo a doplňkový prodej zboží.

Součástí nabízeného řešení je podpora evidence elektronickým evidenčním systémem s parametry objednávkového či bezobjednávkového , kreditního či debetního nastavení.


» zpět

Co je nového?

 

Noví klienti

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klientů Honeywell v Olomouci a Pragoprojekt v Praze.

 

 

» více informací

» archiv novinek