Zdravotnictví

V oboru zdravotnictví nabízíme poskytování komplexního řešení stravovacích služeb pro pacienty, zaměstnance a návštěvníky zdravotnického zařízení v rozsahu snídaní, svačin, obědů, večeří, doplňkového prodeje, pitného režimu, provozu bufetů, kantýn či prodejem zboží.

Nabízená řešení respektují firemní desatero, technické parametry zázemí, tj. výroba a servírování jídel na místě v případě existence kuchyně či dovoz jídel pro výdejnu z jiné centrální kuchyně.

Řešení služeb pro pacienty respektuje standardy dietního systému kontrolovaného nutričními terapeuty společnosti s cílem zabezpečení dodání potřebných nutričních hodnot ke každému pacientskému lůžku včas a s kvalitou respektující zásady HACCP. K dosažení tohoto cíle je standardně využíván jednoporcový tabletový systém pro všechny chody jídla v průběhu dne.

Sortiment nabídky obvykle zahrnuje koncepty obslužné i samoobslužné, jako jsou: standardní jídla, salát bar s celodenní nabídkou měnící se dle konzumačních zvyklostí, samoobslužný teplý pult a pasta bar, nadstandardní jídla netradičně, nápoje, dezerty vlastní výroby, čerstvé bagety připravované před zákazníkem, produkty vlastní výroby, čerstvé rozpékané pečivo a doplňkový prodej zboží.

Součástí nabízeného řešení je podpora evidence elektronickým evidenčním systémem s parametry objednávkového či bezobjednávkového , kreditního či debetního nastavení.


» zpět

Co je nového?

 

Nový klient v Pardubickém kraji

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klienta Schaeffler.

 

 

» více informací

» archiv novinek

 

Nový klient ve Zlínském kraji

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klienta Fatra a.s.

 

 

» více informací

» archiv novinek

 

Vánoční a novoroční přání

Veselé Vánoce!

 

 

» více informací

» archiv novinek