Informace a novinky ZŠ Velká Bystřice

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

11,00 - 11,30 hod.  veřejnost a zaměstnanci MÚ
11,30 - 13,30 hod.  žáci a zaměstnanci školy

Upozornění strávníkům

Vážení strávníci,

upozorňujeme Vás, že počínaje měsícem lednem 2016 nebudeme z provozních důvodů automaticky přihlašovat k odebírání stravy strávníky platící hotově.

Žádáme Vás tedy o přihlášení Vaší stravy, respektive stravy Vašich dětí na internetovém portále www.strava.cz. Přihlásit stravu na internetovém portále lze za předpokladu dostatečné výše Vašich finančních prostředků.

Přihlásit stravu je také možné na telefonních číslech od 8:00 - 13:30: 585 351 325730 851 353, účetní školní jídelny p. Charvátová.

Děkujeme za pochopení. 


Informace o provozu školní jídelny 2015/2016

Vážení rodiče,
jako nový provozovatel školní jídelny bychom Vás rádi informovali o drobných změnách, které se začátkem školního roku nastanou.

První novinkou bude rozšíření nabídky jídel na tři hlavní jídla, přičemž ceny jídel zůstavají stejné jako doposud. Novinkou bude také zavedení salátového baru s čerstvým či kompotovaným ovocem a zeleninou, přibude také drobný doplňkový prodej. Nabídka svačinek bude zachována.

Čipové karty dětem zůstávají z předešlého školního roku. Případný zůstatek na kartě se převádí do nového školního roku. Ohledně zřízení nových čipových karet vás budeme včas informovat.

Podmínky objednávek a rušení obědů se nemění. Číslo účtu pro platby obědů, a to inkasní platbou je:
100003831/0800
Číslo účtu pro bankovní příkazy: 
6507742/0800

Prosíme tedy rodiče o kontrolu a případnou úpravu účtu, abychom i nadále mohli inkasní platby vykonávat a přijímat platby bankovními příkazy.

Od řady rodičů již proběhly zálohové či inkasní platby na účet stávajícího provozovatele. Tyto prostředky budou k 1. 8. 2015 převedeny na účet nového poskytovatele, společnosti GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.

Pokud se někteří z vás rozhodnou trvale odhlásit vaše dítě ze stravování, budou vám případné odeslané zálohy či přeplatky řádně vyúčtovány. Prosíme však, abyste nám tuto změnu nahlásili co nejdříve (nejpozději do 30.9.2015) na tuto emailovou adresu: provoz.zs.vbystrice@gthcatering.cz, případně na telefonní číslo: 585 351 325.

Označování alergenů v pokmech

Bylo stanoveno 14 hlavních potenciálních potravinových alergenů. Tyto alergeny budou číselně nebo slovně označeny u všech pokrmů.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš personál.

Zde nabízíme přehled alergenů v českém jazyce nebo anglickém jazyce.


» zpět

Co je nového?

 

Noví klienti

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klientů Honeywell v Olomouci a Pragoprojekt v Praze.

 

 

» více informací

» archiv novinek