Oblastní manažer/ka - Severní Čechy

Oblastní manažer stravovacích služeb - oblast Severní Čechy- GTH catering a.s.

Pro řízení našich stravovacích provozů v Severních Čechách hledáme nového Oblastního manažera/manažerku

Popis pracovní pozice:

  • zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a výkonnost svěřeného regionu – výnosnost, nákladovost
  • zodpovědnost za realizaci poskytovaných služeb a za plnění obchodních smluv
  • zodpovědnost za personální záležitosti svěřených provozů
  • udržování pravidelného kontaktu a řešení podnětů nebo stížností klientů a strávníků
  • zodpovědnost za zpracování podkladů k měsíční uzávěrce
  • zodpovědnost za včasný reporting výsledků středisek
  • zodpovídá za dodržení legislativních podmínek souvisejících s poskytovanými produkty
  • sestavování a schvalování plánu kontrol – hygiena

Požadavky:

  • VŠ vzdělání výhodou
  • praxe v oboru min. 5 let, ideálně v oblasti závodního stravování
  • odolnost vůči stresu
  • manažerské dovednosti
  • schopnost zastoupit i jiné profese na provozech
  • flexibilita, samostatnost
  • dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Excel, MS Word)
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, renomované, ryze české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, auto i k soukromým účelům
  • Pracovní poměr na HPP,
  • nástup možný ihned
V případě zájmu nás kontaktujte na kariera@gthcatering.cz nebo na telefonu 775 911 154.

Co je nového?

Noví klienti

Otevřeli jsme další dvě personální restaurace, tentokrát u klientů Honeywell v Olomouci a Pragoprojekt v Praze.

» více informací

» archiv novinek