GTH

Volná místa centrála

GTH catering a.s.

Skupina GTH multicatering je úspěšná, stabilní a rychle rostoucí společnost, zajišťující stravování zejména v průmyslových podnicích, administrativě, v oblasti školního stravování, zdravotnictví a v Armádě ČR. Do kultury naší společnosti patří týmová práce, nadšení, vstřícnost, profesionalita a zodpovědnost.

Do naší centrály v Praze 4, lokalita Brumlovka, hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice:

Specialista marketingu Účetní se znalostí slovenského účetnictví

Specialista marketingu

  1. Máte zájem o gastronomii a maloobchod?
  2. Chcete hlouběji proniknout do oboru firemního stravování?
  3. Jste komunikativní, řídíte si rád/a sama svou práci a nevadí Vám služební cesty po celé ČR?
  4. Umíte efektně a efektivně připravit POS materiály, průzkumy spokojenosti nebo spravovat webové stránky?

Pokud ano, rádi Vás pozveme na pohovor. V současnosti hledáme vhodného uchazeče/ku pro zajištění provozně-marketingových aktivit v oblasti firemního stravování.

Vaší náplní práce bude:
  • zajištění komplexní marketingové podpory provozů (příprava POS materiálů, marketingové akce/ gastronomické dny, vyhodnocení akcí)
  • podpora pro interní/externí komunikaci k zákazníkům/klientům
  • příprava provozů po marketingové stránce (firemních stravovacích zařízení) při otevření, včetně realizace a instalace marketingových materiálů (POS branding)
  • tvorba a správa webových stránek společnosti a provozů
  • zajišťování a vyhodnocování průzkumů spokojenosti zákazníků
  • zajišťování a dodržování korporátní identity
  • odpovědnost za dodržení rozpočtu při otevírání nových provozů
  • další administrativní práce spojené s pozicí
Váš profil:
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • výborná znalost MS Office, Google dokumentů
  • zkušenost s grafickým programem InDesign výhodou
  • zkušenost s přípravou grafiky a znalost tiskařských technologií výhodou
  • velmi dobrou znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka úroveň B1-B2, velmi dobrá pasivní znalost
  • důraz na samostatnost, kreativitu, flexibilitu, pečlivost a jistou míru manuální zručnosti
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič – služební cesty po celé ČR)
Nabízíme:
  • zázemí stabilní, renomované a rychle rostoucí společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity vč. služebního vozu i pro soukromé účely
  • příležitost pro získání nových profesních zkušeností
  • samostatnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí
  • práci na HPP

V případě zájmu o tyto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a průvodní dopis na adresu: kariera@gthcatering.cz.

Nahoru

Hledáme novou posilu do týmu - ŠIKOVNOU ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ SLOVENSKÉHO ÚČETNICTVÍ na centrálu naší společnosti, se sídlem v BB Centru, Praha 4.

Samostatnou účetní pro Slovensko

(účtující v Praze)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za zpracování účetnictví firmy a jednotlivých středisek
  • Účtování - přijatých faktur, vydaných faktur, pokladny, dohadných položek, časového rozlišení, skladu, interních faktur, tvorba DPH, majetek
  • Kompletní účetnictví jedné společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru
  • Praxe v oboru účetnictví min. 3 roky
  • Znalost problematiky slovenského účetnictví
  • Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdu, čtvrtletní odměny
  • Zaměstnanecké benefity: mobilní tarif, výhodné stravování, příplatky na životní nebo penzijní připojištění, teplé i studené nápoje zdarma, flexibilní pracovní doba, zaškolení
  • Různorodou práci v oblasti účetnictví
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pracoviště na Praze 4, příjemné pracovní prostředí

    V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a průvodní dopis na adresu: kariera@gthcatering.cz.