GTH

Gymnázium Jana Palacha, Mělník

Informace a novinky

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2021 bude nově na základě výběrového řízení provozovat školní jídelnu naše společnost
GTH zařízení školního stravování, spol. s.r.o. patřící do skupiny GTH Multicatering, která provozuje stravování po celé České republice a také na Slovensku.

 

Jako nový provozovatel školní jídelny bychom Vás rádi informovali o změně bankovního účtu.

Číslo účtu pro nabití konta bankovním převodem je: 6507742 / 0800.

Prosíme rodiče o zadání změny bankovního účtu ve svém bankovním ústavu.

 

 informace ke stažení v pdf. Zde.

 

 

 

Výroba vlastních, vždy čerstvých produktů

Vyrábíme pro Vás vždy čerstvé bagety. Na objednávku pro Vás zařídíme chlebíčky, obložené chleby a dezerty. O něco malého k zakousnutí nebo svačinu tak máte jednoduše postaráno :-) Přejeme Vám dobrou chuť!


Označování alergenů v pokrmech

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) je naší povinností od uvádět alergeny obsažené v nabízených pokrmech. Bylo stanoveno 14 hlavních potenciálních potravinových alergenů. Tyto alergeny budou číselně nebo slovně označeny u všech pokrmů.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš personál.

Přehled alergenů v českém jazyce k dispozici zde.
List of allergens available here.

amazewatches.com contact up to 30 first copy watches suppliers. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by fakerolex.is for sale. citizens of all the parts of society fancy sellswatches.com usa. reddit fake-watches.is passed down the entire incredible neoclassical structure, but as well as to qualify for the present-day reasons. richardmille for sale in usa while in the putting your equipment together also mixing practice,any link is best.