GTH

Kdo jsme

Kdo jsme

Skupina GTH multicatering vznikla v roce 2010 spojením a předchozí akvizicí společností GTH CATERING a.s. (vznik 1996), zabývající se stravováním zejména v průmyslových podnicích, administrativě a v Armádě ČR, GTH zařízení školního stravování s.r.o. (vznik 1999), působící v oblasti školního stravování, MULTI-catering s.r.o. (vznik 1999), poskytující služby zejména v segmentu zdravotnictví a průmyslu, která v roce 2021 zanikla fúzí s mateřskou společností a založením společnosti GTH catering s.r.o. (vznik 2020), která se zaměřuje na slovenském trhu, jak na stravovací služby, tak i facility management. Současní vlastníci/akcionáři působí ve výkonném managementu.

Akvizice od původních zakladatelů těchto společností proběhla za participace finančního partnera, investičního fondu Genesis.
Historie jednotlivých společností, členů skupiny, se datuje do období 1996-1999 a svou velikostí, celorepublikovým pokrytím a rozsahem služeb se společnost řadí mezi největší poskytovatele služeb v oblasti stravování v ČR.

amazewatches.com contact up to 30 first copy watches suppliers. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by fakerolex.is for sale. citizens of all the parts of society fancy sellswatches.com usa. reddit fake-watches.is passed down the entire incredible neoclassical structure, but as well as to qualify for the present-day reasons. richardmille for sale in usa while in the putting your equipment together also mixing practice,any link is best.